Program letošního testování Rossignol Demo Tour a Big Test Dynastar 

Vyzkoušíte si naše lyže ZDARMA

Stěžejní část Rossignol Demo Tour & Big Test Dynastar tvoří testování lyžařských produktů kolekcí  2019/2020 obou značek. Je připraveno až          160 párů lyží – různé délky, slalomky, obřačky… Tato testování jsou pro Vás připravena zdarma, a to v 6 významných českých lyžařských areálech.

Součástí testování je bohatý doprovodný program pro děti i dospělé se spoustou soutěží o zajímavé ceny. Celým dnem Vás provede zkušený moderátor Jan Antonín Duchoslav alias „Viki Cabadaj“.

Bohatý program našich partnerů

V letošním roce je naším generálním partnerem opět společnost RENAULT Česká republika a.s., a ve všech střediscích si budete moct prohlédnout jejich modely a zúčastnit se spousty soutěží o hodnotné ceny.

Tento ročník přinesl i nové partnerství s firmou LA LORRAINE a na každé zastávce tak budete moct ochutnat skvělé donuty nebo si pořídit fotku ve fotokoutku. Díky partnerství s firmou Ed. Haas CZ s.r.o. ochutnáte například jejich izotonické nápoje Isofruit nebo hroznový cukr PEZ.

Bretton s.r.o.

Společnost Bretton s.r.o. je významným dovozcem a distributorem kvalitního sportovního zboží světových značek, zejména lyžařského vybavení Dynastar a Rossignol.